VOLNOČASOVÁ PÁNSKÁ BUNDA IRIS ZELENÁ/ČERNÁ

Odolná, lehká, velmi pohodlná, praktická pánská bunda moderního střihu.

Cena s DPH1299 Kč
IRIS ZEL
SKLADEM ( 2 - 3 DNY )
Popis
Odolná, lehká, velmi pohodlná, praktická pánská bunda moderního střihu.
 
V oblasti rukávů je použit velmi pružný a prodyšný materiál, který vám při práci i ve volném čase umožňuje pohyb rukou bez omezení a navíc i přispívá k dobré cirkulaci vzduchu, takže vaše pokožka může snadno dýchat, nezpotíte se tak snadno. Velkou předností tohoto materiálu (RIPSTOP) je i to, že je velmi odolný proti prodření. Tento materiál je dál použit i v oblasti ramen. Takže pokud nosíte často batoh, brašnu nebo nějaká těžká břemena na ramenou, můžete být déle v klidu, bunda odolá a jen tak se neprodře.
 
Co se chladného počasí týče, v oblasti trupu je bunda větruodolná, takže vám zajistí potřebný tepelný komfort. Pokud se vám stane, že venku začne příliš foukat nebo pršet, zajisté oceníte i kapuci, jež tato bunda má. A pokud kapuci nebude potřebovat, je možno ji snadno a rychle skrýt do límce.
 
A patříte-li k těm, kteří někam často vyráží za tmy a šera, přijde zajisté vhod, že je tato bunda vybavena v oblasti ramen a beder reflexními prvky, tudíž budete po osvícení světly aut dobře vidět, budete tak lépe chráněni před případným nebezpečím.
 
Tato bunda je tedy ideální a praktická na nošení v období jara a podzimu a to jak při práci tak i ve vašem volném čase.

 

  • Hlavní materiál: 100% polyamid, 40g/m²
  • Doplňkový materiál: 100% polyester, 120g/m²

BENNON